Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Ku ishte Meghan Markle pas kurorëzimit të mbretit Charles III! 

Ku ishte Meghan Markle pas kurorëzimit të mbretit Charles
Meghan Markle po merrte pak kohë për veten gjatë fundjavës, pas kurorëzimit të mbretit Charles III. Dukesha e Sussex-it nuk mori pjesë në eventin e shumëpritur dhe përkundrazi qëndroi në Kaliforni, ku u fotografua gjatë një daljeje të fundit.

Ku ishte Meghan Markle pas kurorëzimit të mbretit Charles

Ish-aktorja është parë duke shkuar në një shëtitje 40-minutëshe jashtë shtëpisë së saj. Meghan shoqërohej nga dy miqtë e saj të ngushtë, Markus Anderson dhe Heather Dorak, ndërsa Princi Harry ishte në Britaninë e Madhe gjatë ceremonisë së kurorëzimit.

Ku ishte Meghan Markle pas kurorëzimit të mbretit Charles
Meghan kishte një veshje casual-chic, një bluzë e zezë, streçe të zeza, këpucë hiking kafe dhe një xhaketë ngjyrë jeshile. Ajo e kompletoi look-un me syze dielli të mëdha aviator, një kapele Panama, një shall dhe shumë pak bizhuteri./K.C/dritare.net