Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Ku do të bëhet celebrimi i Kiarës dhe Luizit? Zbulohet më në fund vendi

Ku do të bëhet celebrimi i Kiarës dhe Luizit? Zbulohet më

Nesër mbrëma do të mbahet finalja e madhe e ”Big Brother Albania Vip 2”. Gjithësesi produksioni ka përgatitur edhe plot surpriza për banorët, një prej më të shumëpriturave është ceremonia e celebrimit mes Luizit dhe Kiarës.

Në rrjete sociale është zbuluar edhe vendi. Mendohet se ceremonia do të mbahet në bashkinë e Tiranës, e cila nesër mbrëma do të kthehet në një ambient magjik për çiftin e vetëm të BBV 2.

Ku do të bëhet celebrimi i Kiarës dhe Luizit? Zbulohet më

Ata pritet të kurorëzohen zyrtarisht burrë e grua nga kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj./ A.S-Dritare.net