Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Kiara rrëfehet para Oltës: Kam tre muaj që ju fsheh diçka! 

Kiara rrëfehet para Oltës: Kam tre muaj që ju fsheh


Olta dhe Kiara kanë folur gjerë e gjatë me njëra-tjetrën pasi mbaroi spektakli i së martës. Kiara i thotë Oltës se prej 3 muajsh ka diçka që po e mban të fshehtë.

Kiara: E kam pak se ngaqë jam përshtatur këtu 3 muaj dhe më tremb realiteti jashtë. Është një sfidë për momentin, por që do më kalojë. Kam shumë e shumë gjëra që nuk do kenë rëndësinë t’i diskutojmë jashtë dhe do ta kuptosh…

Olta: Jashtë Luizi nuk më ndan dot nga ty….

Kiara: Dhe do ta kuptosh që kam që tre muaj që diçka e kam mbajt përbrenda.

Olta: Kam përshtypjen që e di.

Kiara: Jo nuk e di, se s’e kemi folur./K.C/dritare.net