Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Kiara përgatit valixhet, Luizi përlotet

Kiara përgatit valixhet, Luizi përlotet

Duke qene se sot Kiara dhe Olta janë në nominim kokë më kokë dhe njëra prej tyre do të dalë, të dyja kanë bërë gati valixhet. Ndërkohë që valixhet po i përgatiste Kiara, Luizi është prekur dhe ka qarë.

“Ç’a qan, se nuk ka gjë për të qarë”, i ka thënë Kiara.

Kujtojmë që ai ka deklaruar më herët se nëse Kiara del do dalë bashkë me të, por Kiara duket se i ka mbushur mendjen të qëndrojë e të fitojë. Ta shohim çfarë do të bëjë në fund ai nëse partnerja e tij do të dalë. Kujtojmë se sot gjatë një bisede me disa prej banorëve Luizi ka thënë se ndihet keq më shumë ngaqë Kiara është në nominim vetëm për faj të tij, jo se ka bërë ajo vetë ndonjë gabim. /A.S-Dritare.net