Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Kiara në pritje të ëmbël, çifti zbulon gjininë e bebit me këtë video!

Kiara në pritje të ëmbël, çifti zbulon gjininë

Çifti i njohur, Luzi Ejlli dhe Kiara Tito kanë zbuluar lajmin se do të bëhen prindër për herë të parë.

Përmes një video, Luizi në vargjet e tij me këngën Frymë zbulon se dyshja do të bëhen prindër të një vajze.

Kujtojmë se prej kohësh aludohej se Kiara ishte në pritje të ëmbël./M.K-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)