Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Kiara dhe Luizi në pritje të fëmijës së parë, zbulohet gjinia!

Kiara dhe Luizi në pritje të fëmijës së parë,

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli së shpejti do të bëhen prindër të fëmijës së parë.

Lajmi është bërë me dije nga burime për revistën “Who” që thonë se çifti i famshëm i Big Brother Vip Albania, janë në pritje të një vajze.

Kiara dhe Luizi në pritje të fëmijës së parë,

Po ashtu thuhet se ditën e sotme është organizuar “baby gender”, një festë shumë private, ku edhe është zbuluar gjinia e bebes. Dhe është vajzë./K.C/dritare.net