Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Kiara apo Olta, kush do të dalë sonte nga shtëpia e BBV!

Kiara apo Olta, kush do të dalë sonte nga shtëpia e BBV!

Olta dhe Kiara janë dy banoret e nominuara të kësaj jave, ku njëra prej të cilave sot do të largohet nga shtëpia e Big Brother Vip Albania. Nëse do të largohet përfundimisht apo jo kjo varet nga bileta e tyre e fatit.

Dy konkurrentet shkuan në nominim kokë më kohë pasi u përzgjodhën nga publiku si dyshja më pak e preferuar. /A.ZH-dritare.net