Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Këngëtarja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të parë!

Këngëtarja e njohur shqiptare bëhet nënë për

Këngëtarja e njohur Mariola Kaçani është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e bukur e ka bërë të ditur partneri i saj nëpërmjet një postimi në rrjetin social Instagram.

“Dita më e bukur e jetës tonë, që nuk do ta harrojmë kurrë. Zoti na bekoi me djalin tonë. Faleminderit Zot”, ka shkruar ai dhe postimi është rishpërndarë më pas dhe nga këngëtarja.

Këngëtarja e njohur shqiptare bëhet nënë për

Mariola e ka sjellë në jetë djalin ditën e djeshme, e duket se vogëlushi është pritur me shumë dashuri teksa vëllai i saj, Jurgeni, i ka kushtuar një këngë nipit që sapo ka ardhur në jetë.

Këngëtarja e njohur shqiptare bëhet nënë për

“Faleminderit vëlla, është dhurata më e bukur që më bëre. Të duam shumë dajo Juri”, ka shkruar këngëtarja e emocionuar për surprizën që i ka bërë i vëllai/M.K/dritare.net