Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Keisi dhe Lorenci paskan qenë vërtet në një lidhje. E pranojnë vetë!

Keisi dhe Lorenci paskan qenë vërtet në një lidhje. E

Jashtë shtëpisë së Big Brother është folur shumë se Keisi dhe Lorenci kanë pasur një lidhje, por ka qenë Sabiani ai që ka reaguar ashpër dhe e ka hedhur poshtë. Brenda shtëpisë askush nuk kishte vënë re gjë.

Sot ka qenë produksioni që ka vendosur të zbardhë gjithçka. Lorenci e ka treguar vetë se kanë pasur një marrëdhënie të shkurtër dhe janë ndarë me mirëkuptim. Arsyen e ndarjes sipas tij e dinë vetëm ata të dy. Banorët pasi kanë marrë vesh të vërtetën, janë habitur dhe kanë diskutuar lidhur me këtë. /A.S-Dritare.net