Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Ka një datë kur do të nisë BBV dhe e zbulon Arbana!

Ka një datë kur do të nisë BBV dhe e zbulon Arbana!

Big Brother Vip do të nisë brenda këtij viti. Arbana Osmani e zbuloi vetë, ndërsa tha se kasti tashmë është përzgjedhur.

“Do të nisë brenda këtij viti. Është përzgjedhur kasti. Kemi kërkuar personazhe dhe karaktere që njerëzit të afeksionohen pas tyre. Edhe në edicionin e parë, publiku e ndiqte sepse u pëlqenin personazhet, jo skandalet.

Ndryshe nga viti i kaluar janë personazhe më të njohur dhe kanë karriera më aktive dhe më të gjata. Ka një konkurrencë shumë më të madhe se kush do të hyjë, nga viti që shkoi. Kemi gati një edicion të ri me një kast të shkëlqyer që mbase do t’i lënë në hije ata të edicionit të kaluar”, u shpreh Osmani./L.F-dritare.net