Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Jo vetëm 100 mijë euro, ja çfarë ka fituar tjetër Luizi nga BBV!

Jo vetëm 100 mijë euro, ja çfarë ka fituar tjetër

Rrugëtimi i Luiz Ejllit në Big Brother VIP përfundoi duke realizuar edhe ëndërrën e tij më të madhe. Por duket se një tjetër derë është hapur për të. Përveç çmimit të madh prej 100 mijë euro që Luizi fitoi, ai do të bëhet edhe pjesë e produksionit të Top Channel dhe kjo është konfirmuar natën e mbrëmshme nga vetë moderatorja. .

“Tanimë Top Channel nuk do të të lëshojë, do jesh pjese e produksionit”,tha Arbana./A.ZH-dritare.net