Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Ish-partneri i Adriana Matoshit rigjen dashurinë!

Ish-partneri i Adriana Matoshit rigjen dashurinë!

Ish-partneri i aktores së njohur Adriana Matoshi i ka dhënë fund beqarisë. Përmes një postimi në rrjetet sociale futbollisti Keith Groeneveld zbuloi se ka rigjetur dashurinë, ku ka ndarë edhe foton me partneren e re.

“Ajo tha ‘Po”, shkruan futbollisti, ku tregon partneren të cilës i propozoi për martesë.

Kujtojmë se futbollisti dhe Adriana i dhanë fund lidhjes dy vite më parë, ndërsa së fundmi aktorja është përballur sërish me tumorin ku i është nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale./M.K-dritare.net