Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Video/ Ilnisa shpërthen në lot: Të shtunën iki unë!

Video/ Ilnisa shpërthen në lot: Të shtunën iki unë!

Ilnisa, Meritoni dhe Egla do të votohen nga publiku dhe njëri prej tyre të shtunën do të ndërpresë përfundimisht garën në shtëpinë e BBV3. Më të rrezikuarit janë Ilnisa dhe Meritoni. Ilnisa mes lotësh foli sot për nominimin dhe i thotë Meritonit se njëri prej tyre do të largohet.

Biseda:

Meritoni: Çfarë eksperience kjo! Po ika, a do ta fitosh?

Ilnisa: Po pse duhet të ikësh ti? Duhet të iki unë? Ndërrojmë temë.

Meritoni: Po ika, a do ta fitosh?

Ilnisa: Po ika unë, do ta fitosh ti?

Meritoni: Qëndrojmë tek e imja

Ilnisa: Po ike ti, do qëndroj thua unë këtu? Si thua ti?

Meritoni: Normal që po. Duhet ta fitosh! Pse, duhet të lësh këta që të fitojnë? Kush duhet ta fitojë, kjo (Egla)? Është i joni çmimi

Ilnisa: Ndërrojmë temë, atë se dimë ne se kush ikën? Se s’dua të qaj tani./K.C/dritare.net