Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Çiljeta flet për herë të parë për gruan e ndjerë të partnerit, Alban Hoxhës!

Çiljeta flet për herë të parë për gruan e

Në Ferma VIP, Çiljeta ka folur për marrëdhënien me partnerin e saj, Alban Hoxhën. Ky i fundit e ka surprizuar disa herë këngëtaren e cila nuk i ka mbajtur dot, lotët teksa ai i ka shprehur dashurinë.

Këngëtarja ka treguar se Albani humbi gruan e tij vetëm pak ditë pasi ajo solli në jetë djalin, të cilin sot e quan djalin e saj.

“Ai është kopja e mamit të vet. Ka një fytyrë ëngjëlli që i shkëlqejnë sytë. I qeshin sytë. Do të dalim, do u ftojmë të gjithëve në shtëpi dhe do i njihni çunat e mi”, tregon këngëtarja./M.K-dritare.net