Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Ik mi zarushe!/ Debat i ashpër mes Eglës dhe Gazit

Ik mi zarushe!/ Debat i ashpër mes Eglës dhe Gazit

Egla dhe Gazi patën një debat të ashpër sot, duke iu drejtuar njëri tjetrit me fjalë ofenduese.

Teksa qëndronin në oborrin e shtëpisë së Big Brother VIP, njëri te shkallët dhe tjetri te divanët, ngritën tonet.

Gazi: Je pa shtyllë kurrizore, njeriu më zero këtu je ti. U fute në aktrim, ushtari?

Banorët i thonë ‘zari zari’

Gazi: O zari vogël… se kaq je, u fute në aktrim ti?

Egla: Përvishi mëngët hajde!

Gazi: Ik mi zarush, ik mi!

Egla: O smirush, si e ke syrin sot? Bëj shtrigën mo Gazo!

Gazi: Ky syri të çoi për lesh ty, ta ka hequr trurin!

Egla: Kujdes syrin, ma fërko ndonjë herë./K.C/dritare.net