Na ndiqni edhe në

Shqiptar

I vunë gjobë pas ditëlindjes/ Bes Kallaku ka një mesazh për policinë!

I vunë gjobë pas ditëlindjes/ Bes Kallaku ka një mesazh

Policia ka gjobitur aktorin, Bes Kallaku dhe të gjithë të ftuarit që morën pjesë në ditëlindjen e tij.

Ndërkohë pas gjobitjes ai ka postuar një foto në Instagram, ku shfaqet Leonard Kokën, vëllanë e ish-ministrit Lefter Koka. Ndërsa poston foton, aktori i drejtohet policisë me një mesazh.

“Faleminderit që ishe dhe ti i pranishëm te ditëlindja ime. Mos ma harroni këtë shokun. Ky do paguajë gjobën e Ijes.”-shkruan ai./K.C/dritare.net

I vunë gjobë pas ditëlindjes/ Bes Kallaku ka një mesazh