Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Foto/ Vipat që u gjobitën pasi ishin në festën e Bes Kallakut!

Foto/ Vipat që u gjobitën pasi ishin në festën e  Bes

Dy ditë më parë, aktori i humorit, Bes Kallaku festoi 35-vjetorin e lindjes. U organizua një festë e madhe për aktorin ku morën pjesë shumë vipa. Por festa shkoi kundër rregullave pasi ishin të ftuar më shumë se 10 persona.

Policia ka gjobitur sot të gjithë të ftuarit, mes tyre edhe vipat, ku ishin edhe presidenti Ilir Meta dhe kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi.

Dritare.net ju sjell vipat që ishin në festën e Besit dhe që u gjobitën.

Foto/ Vipat që u gjobitën pasi ishin në festën e  Bes

Kryetari i Bashkisë së Kolonjës, Erion Isai me gruan

Foto/ Vipat që u gjobitën pasi ishin në festën e  Bes
Presidenti Ilir Meta

Foto/ Vipat që u gjobitën pasi ishin në festën e  Bes
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi

Foto/ Vipat që u gjobitën pasi ishin në festën e  Bes
Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj

Foto/ Vipat që u gjobitën pasi ishin në festën e  Bes
Këngëtarët, Bruno dhe Klajdi Haruni./K.C/dritare.net