Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Video/ Monika Kryemadhi ia merr valles në festën e ditëlindjes së Bes Kallakut

Video/ Monika Kryemadhi ia merr valles në festën e ditëlindjes

Një ditë më parë, aktori i humorit, Bes Kallaku festoi 35-vjetorin e lindjes. Një festë e madhe u organizua vetëm për aktorin, ku ishin të ftuar shumë personazhe të famshme. Të ftuar nderi ishin presidenti, Ilir Meta dhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi.

Ka pasur shumë njerëz në festë, pavarësisht se rregulli thotë se nuk lejohen grumbullimet me më shumë se 10 persona.

Video/ Monika Kryemadhi ia merr valles në festën e ditëlindjes

Mesa duket vetë prezenca e Metës dhe Kryemadhit i ka siguruar të ftuarit se nuk do t'u ndodhë gjë dhe të qetë kërcejnë dhe këndojnë. Si te kjo videoja, ku shihet Kryemadhi teksa tërheq vallen./K.C/dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by Dritare.net (@dritare_net)