Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto/ Festë e madhe për Bes Kallakun, i ftuar nderi presidenti Meta

Foto/ Festë e madhe për Bes Kallakun, i ftuar nderi presidenti Meta

Ditën e sotme, aktori i humorit, Bes Kallaku feston 35-vjetorin e lindjes. Nuk ka munguar festa e madhe për aktorin.

Foto/ Festë e madhe për Bes Kallakun, i ftuar nderi presidenti Meta

Tema e festës së Besit ishte fshati, ku gjithë të ftuarit ishin veshur me veshje fshati.

Foto/ Festë e madhe për Bes Kallakun, i ftuar nderi presidenti Meta
Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj

Ka pasur shumë të ftuar në ditëlindjen e aktorit, mes tyre presidenti Ilir Meta dhe kolegë të Besit.

Foto/ Festë e madhe për Bes Kallakun, i ftuar nderi presidenti Meta

Pavarësisht se rregulli thotë që nuk lejohen të grumbullohen më shumë se 10 vetë, vetëm një tavolinë në ditëlindjen e Besit kishte 14 persona.

Foto/ Festë e madhe për Bes Kallakun, i ftuar nderi presidenti Meta

35-vjetori i aktorit u festua pavarësisht Covid-19 dhe rregullave për mospërhapjen e tij. Mesa duket ka qenë prezenca e Metës që ka siguruar të pranishmit se nuk do t’u ndodhë gjë./K.C/dritare.net

Foto/ Festë e madhe për Bes Kallakun, i ftuar nderi presidenti MetaFoto/ Festë e madhe për Bes Kallakun, i ftuar nderi presidenti MetaFoto/ Festë e madhe për Bes Kallakun, i ftuar nderi presidenti Meta