Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Graciano: Me ikjen e Elvisit, Romeos i pritet krahu i djathtë

Graciano: Me ikjen e Elvisit, Romeos i pritet krahu i djathtë

Nominimi që Graciano bëri të shtunën pasi hapi kutinë e Pandorës po diskutohet akoma brenda shtëpisë së BBV. Shtëpia është e bindur që të martën do të dalë Lisi dhe për këtë Graciano thotë se Romeos do t'i pritet krahu i djathtë.


Graciano: Ai po përdor çfarëdolloj karte, duke shpikur nga jashtë.

Roza: Që të të sulmojë.

Graciano: Nuk ka për t’ia dalë. Atij kur t’i dali Lisi, atij do t’i prihet krahu.

Roza: Po jo mo shpirt jo, bën shok tjetër Romeo.

Graciano: Jo, jo, si Lisi nuk ka. Se siç i rri Lisi…/K.C/dritare.net