Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Gerti: Nuk do doja kurrë të kisha një vajzë si Olta!

Gerti: Nuk do doja kurrë të kisha një vajzë si Olta!

Gerti, djaloshi model e stomatolog, pasi u fut në Big Brothër i qëndroi afër Oltës, e mbështeti e madje e këshilloi për rrugën në vijim. Nuk zgjati shumë dhe Olta i ktheu krahët. Kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak.

Në një bisedë me disa nga banorët Gerti u shpreh: “Nuk kisha dashur kurrë të kisha një vajzë me karakteristikat që ka Olta. Vajzë, fëmijë…nëse kisha pasur një vajzë të vogël nuk kisha dashur të bëhet si ai lloj personi. Nuk do më kishte pëlqyer kurrë”. /A.S-Dritare.net