Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Fundjava e vipave/ Instagrami u "pushtua" nga fotot me të vegjlit

Fundjava e vipave/ Instagrami u "pushtua"  nga fotot me të

Vera ka nisur me temperatura të larta dhe fundjava është koha ideale për t’u relaksuar.

Pikërisht këtë zgjodhën të bëjnë edhe vipat shqiptarw. Dikush në plazh dhe dikush në mal, por foto nuk na i kursyen aspak. Dhe ajo që vihet re se disa prej tyre zgjodhën të ndajnë me ndjekësit e tyre momentet e ëmbla me të vegjlit e tyre.

Aktori dhe prezantuesi i njohur Gentjan Zenelaj këtë fundjavë e ka kaluar në plazh dhe ka zgjedhur të ndajë një foto me djalin dhe vajzën e tij.

Fundjava e vipave/ Instagrami u "pushtua"  nga fotot me të

Gazetarja dhe moderatorja Fiori Dardha ka zgjedhur të kalojë një fundjavë të këndshme në gjelbrim dhe për ndjekësit e saj ajo postoi foto me të birin, Abel.

Fundjava e vipave/ Instagrami u "pushtua"  nga fotot me të

Moderatorja Bieta Sulo fundjavën që lamë pas zgjodhi ta kalojë pranë detit, ku edhe ndau disa foto me të voglin e saj.

Fundjava e vipave/ Instagrami u "pushtua"  nga fotot me të

Moderatorja e njohur, sidomos për radiodëgjuesit Julka Gramo, ka zgjedhur të ndaj një foto pranë detit, ku shfaqet me bashkëshortin dhe dy fëmijët.

Fundjava e vipave/ Instagrami u "pushtua"  nga fotot me të

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Loredana ka postuar në Instastory momente nga pushimet së bashku me vajzën e saj Hana.

Fundjava e vipave/ Instagrami u "pushtua"  nga fotot me të

Fundjava e vipave/ Instagrami u "pushtua"  nga fotot me të

Ajka festoi ditën e djeshme 2 vjetorin e saj dhe Xhensila dhe Besi ndanë me ndjekësit e tyre foto e video të shumta të vogëlushes së tyre./R.P-dritare.net

Fundjava e vipave/ Instagrami u "pushtua"  nga fotot me të