Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Fotot/ Xhensila Myrtezaj nis pushimet larg Shqipërisë!

Fotot/ Xhensila Myrtezaj nis pushimet larg Shqipërisë!

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj është nisur me pushimeve, ku ka zgjedhur Italinë vendin ku do të pushojë.

Këngëtarja krahas fotove shkruan: E bardhë si bora.

Kujtojmë se Xhensila dhe Bes Kallaku po përfliten prej kohësh se kanë nisur procedurat e divorcit dhe se mes çiftit ka një krizë. Por ende nuk ka asgjë të konfirmuar nga dyshja, të cilët janë prindër të dy fëmijëve, Ajka dhe Amen./M.K-dritare.net