Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Fotot/ Marina Vjollca zbulon portretin e vajzës, në ditën e saj të lindjes!

Fotot/ Marina Vjollca zbulon portretin e vajzës, në ditën e saj

Vajza e moderatores së njohur Marina Vjollca, Marget feston sot ditëlindjen.

Në këtë ditë të veçantë për vajzën e saj, moderatorja ka ndarë fotot e rralla krah Marget.

Kjo është dhe hera e parë që moderatorja zbulon portretin e vajzës.

“Unë falë teje kam gjetur kuptimin e jetës! Ti je bekimi jetës sime. Gëzuar ditëlindjen Marget, beba ime”, shkruan Marina./M.K-dritare.net