Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Foto/ Mariza Ikonomi, nënë për herë të parë. Vjen në jetë Melody 

Foto/ Mariza Ikonomi, nënë për herë të parë. Vjen


Këngëtarja Mariza Ikonomi është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja ndërsa publikon dy foto të bukura me të bijën e porsalindur. E vogla e Marizës quhet Melody Ikonomi Greço. Mariza publikoi në Instagram dy foto njërën nga momentet e para kur solli në jetë të bijën dhe një foto tjetër kur e vogla ishte tashmë në shtëpinë e saj.

Foto/ Mariza Ikonomi, nënë për herë të parë. Vjen

Ndërsa poston fotot, Mariza shkruan:


Dhe vjen nje dite qe Zoti te dhuron gjithe Boten dhe e vendos ate ne duart e tua!
Melodia e jetes e sime! MELODY IKONOMI GREÇO! @blendigreco me dhe gjithe forcen dhe gezimin e kesaj Bote! Te dua.” Urime Mariza dhe Blendi! Mirë se erdhe në jetë Melody!

*Na ndiqni në kanalin tonë Rudina Xhunga dhe bëni SUBSCRIBE për të mos humbur asnjë nga videot tona!

https://www.youtube.com/@rudinaxhunga/videos