Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Foto/ Ilnisa dhe Meritoni shfaqen më të dashuruar se kurrë!

Foto/ Ilnisa dhe Meritoni shfaqen më të dashuruar se kurrë!

Ilnisa dhe Meritoni po e shijojnë shumë dashurinë mes tyre pas daljes nga shtëpia e Big Brother Vip 3. Ilnisa ndau pak çaste më parë një foto me Meritonin, i cili e puthte në faqe.

“Përgjithmonë dhe përngaherë”, shkruan ajo bashkangjitur fotos në Instagram./K.C/dritare.net

Foto/ Ilnisa dhe Meritoni shfaqen më të dashuruar se kurrë!