Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Foto/ Festa që bëri bashkë banorët e BBV3!

Foto/ Festa që bëri bashkë banorët e BBV3!

Të gjithë banorët e Big Brother Vip janë bërë bashkë në një festë pas finales së të shtunës. Edicionin e tretë të BBV e fitoi Egla. Sigurisht që aktorja nuk mund të mungonte në Big Brother after party.

Foto/ Festa që bëri bashkë banorët e BBV3!

Po ashtu në festë ishin Jul Deda, Heidi Baci, Meritoni Mekiqi me Ilnisa Agollin, Meri Shehu, Roza Lati, Fation Kuqari, Alfio Rrotani dhe shumë të tjerë. Zbuloni në galerinë më poshtë, yjet në Big Brother after party!/K.C/dritare.net