Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Festë beqarie me striptiste për Luizin, Kiara kërkon të futet me urgjencë në shtëpinë e BBV

Festë beqarie me striptiste për Luizin, Kiara kërkon të

Një festë beqarie për Luizin është organizuar ditën e djeshme në Big Brother VIP, dy ditë para dasmës së madhe me Kiarën në finalen e të shtunës. Luizi ishte i rrethuar nga striptistet që kërcenin pranë tij dhe nga ish banorët e tjerë, të cilët po ashtu iu bashkuan festës. Nga ana tjetër, Kiara Tito duke parë nga ekrani festë, duket se i ka marrë me sportivitet provokimet e balerinave.

Ajo publikoi në rrjete disa pamje duke shkruar: “Më fusni në shtëpi tani!” por i shoqëroi me disa emoji ‘fytyra duke qeshur’.


Ndërsa në një mesazh gjatë festës, Luizi iu drejtua Kiarës se po “duron nga halli” se nuk ka çfarë të bëjë./K.C/dritare.net