Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Ethe në BBV: Sot jo një, por dy eliminime

Ethe në BBV: Sot jo një, por dy eliminime

Ndryshe nga çfarë e prisnin të gjithë sot në Big Brother do të ketë dy eliminime dhe një siç ishte parashikuar.

Një do jetë nga publiku, opra nga treshja Luiz, Efi, Xhonatan dhe një nga vëllai i madh. Nuk i dihet se si do ndodhë, por le të presim e ta shohim/ A.S-Dritare.net