Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Enca ka një kusht për fansat, për publikimin e këngës së re!

Enca ka një kusht për fansat, për publikimin e këngës

Enca e ka këngën e re gati, por ka vendosur të sfidojë fansat duke iu vënë një kusht, për ta publikuar më parë ngase është parashikuar.

Enca ka një kusht për fansat, për publikimin e këngës

Përmes një postimi në Instagram, këngëtarja e njohur shkruan se nëse në fotot e saj të postuara së fundmi, merr 10,000 komente, “Ku mete”, do të publikohet këtë të shtunë.

“10,000 komente dhe “KU METE” del të shtunën”, shkruan ajo./E.B-dritare.net

Enca ka një kusht për fansat, për publikimin e këngës