Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Elsa Lila do të largohet nga Ferma Vip? Ja si përgjigjet këngëtarja!

Elsa Lila do të largohet nga Ferma Vip? Ja si përgjigjet

E ftuara e radhës në podkastin e Diteas ka qenë Elsa Lila, ku teksa po bisedonin në lidhje me qëndrimin në Ferma VIP, blogerja pyeti këngëtaren nëse mendon të largohet nga gara.

Elsa tha se ajo nuk e ka menduar asnjëherë të largohet dhe do të qëndrojë deri në fund. Ajo u shpreh se është një person luftarak dhe në jetën jashtë fermës, ndaj nuk e mendon të dorëzohet.

Pjesë nga biseda:

Ditea: A e ke menduar ndonjëherë të lësh lojën?

Elsa: Kurrë. Jam një tip luftarak dhe nuk dorëzohem.

Ditea: Dhe në situatat që të kanë ndodhur, nuk e ke menduar asnjëherë të largohesh?

Elsa: Jo absolutisht. Jam një njeri që dhe në jetën jashtë nuk i bëj bisht rrezikut por shkoj dhe e përballoj.

Ditea: Është një pyetje që ia kemi bërë fermerëve të tjerë dhe ata janë shprehur se e kanë menduar të largohen.

Elsa: Është gjëja e fundit që kam menduar, se këtu jemi në një afat dhe nuk jemi në burg duke pritur vendimin gjyqësor, këtu e dimë sa do të zgjasë dhe kur do të dalim./M.K-dritare.net