Na ndiqni edhe në

Shqiptar

E tradhtoi Loredanën me Lotinën? Reagon Mozzik

E tradhtoi Loredanën me Lotinën? Reagon Mozzik

Që prej ditës që Mozzik tregoi se interesi i tij për të dashurën aktuale, Lotina, kishte nisur në vitin 2019, rrjeti shpërtheu kundër tij duke e akuzuar se ka tradhtuar Loredanën.

Pas kësaj akuze Mozzik ka reaguar në Instagram. Këngëtari ka treguar se këngën “Dhelpër dinake” e ka bërë pasi ishte ndarë nga Loredana dhe periudhë ku i shkruante Lotinës. "Unë nuk jam një tradhtar, jam një hitbërës.", shkruan ai./K.C/dritare.net

E tradhtoi Loredanën me Lotinën? Reagon Mozzik