Na ndiqni edhe në

Shqiptar

E dehur, Olta puth në buzë Dean dhe shan Luizin

E dehur, Olta puth në buzë Dean dhe shan Luizin

Mbrëmjen e djeshme, pas përfundimit të spektaklit banorët e BBV kërcyen e u kënaqën nën muzikën e DJ PM dhe DJ Dagz. Disa prej tyre e tepruan pak me alkoolin. Olta ishte ndër ta.

Herë pas here ajo afrohej tek Kiara dhe gati sa nuk e puthi duke thënë shpesh gjëra pa shumë kuptim. Më pas kur shkuan në suitë situata u “nxeh” edhe më shumë.

Në një moment teksa qëndronte me Dean, kjo e fundit i puthi këmbën, ndërsa Olta e puthi në buzë. Pranë tyre ishte dhe Keisi, e cila i tha: “Duhet të iki unë tani”, por vajzat e kaluan me të qeshur.

Në një tjetër moment Olta preku edhe deklaratën e Luizit, i cili tha se do të dalë nëse largohet Kiara: “Le të rrijë me Kiarën tani se na çau b****. Na mërizti tani, Kiara Kiara. Tani jemi në një garë, çfarë ke që bën kështu? Okej rri se dal unë se nuk më plas fare, iki në Bali aty e s’më plas fare”, tha Olta. /A.S-Dritare.net