Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Dua Lipa flet për herë të parë si e përjetoi famën në Amerikë!

Dua Lipa flet për herë të parë si e përjetoi famën

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa është një ndër artistet që po korr suksese të një pas njëshme në estradën muzikore.

28-vjeçarja ka treguar për KISS FM ka treguar se në hapat e para të karrierës së saj i është dashur të punojë shumë, sidomos pas zhvendosjes në Amerikë.

Dua ka treguar se është përpjekur fort që mos të humbiste asnjë mundësi që i ofrohej.

“Kishte kaq shumë momente, kur fillova për herë të parë isha vetëm në fotosesione të vazhdueshme, duke udhëtuar dhe duke bërë shfaqje dhe duke mos dashur të humbas asnjë mundësi veçanërisht në Amerikë kur isha duke bërë intervista natën vonë ose në mëngjes ose çfarëdo tjetër”, ka treguar Dua./M.K-dritare.net