Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Drake me flamurin kuqezi në videoklipin e ri. Zbulohet vajza shqiptare që i theu zemrën reperit! 

Drake me flamurin kuqezi në videoklipin e ri. Zbulohet vajza shqiptare
Një nga reperët më të famshëm në botë, Drake ka publikuar videoklipin e këngës së tij më të. Në këtë videoklip vihet re se ai mban veshur xhup me flamurin shqiptar.

Gjithashtu në njërën prej strofave përmendet edhe Prishtina dhe Mariana që mesa duket është vajza shqiptare që i ka thyer zemrën Drake./K.C/dritare.net