Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Donaldi: Marrëdhënien Ilir-Einxhel, sma kishte pritur mendja kurrë!

Donaldi: Marrëdhënien Ilir-Einxhel, sma kishte pritur mendja

Marëdhënia mes Donaldit dhe Einxhelit që pas eleminimit të Dagzit nuk është më e njëjta. Donaldi e ka akuzuar vazhdimisht Einxhel se po i jepte pike Ilirit në debate që sipas tij ajo nuk u kishte shkuar deri në fund. Einxhel prej disa kohësh nuk ka patur debate me Ilirin madje marrëdhënia mes tyre është përmirësuar. Në një bisedë me Monikën, dhe Egzonën, Donaldi u shpreh se të gjitha mund t’i priste në shtëpi por marrëdhënine e Ilirit dhe Einxhelit nuk ja merrte mendja asnjëherë. Më tej ai ka përmednur edhe vlerësimin që ata i kanë bërë njeri tjetrit si banorë inteligjentë. Egzona ndërkohë tha se ka vënë re një distancim nga ana e Arbërit dhe kjo sipas Donaldit ka ndodhur pasi mund ta ketë nxitur Iliri sepse Egzona po rri më shumë me Donaldin./Xh.Xh/dritare.net