Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Donaldi futet sërish në Big Brother? Ja postimi që ka ndezur rrjetin

Donaldi futet sërish në Big Brother? Ja postimi që ka ndezur

U mor vesh se më 24 mars “Më lër të flas” rikthehen në ekran, por në promon prezantuese duket se Romeoja do të prezantojë i vetëm. Çfarë bëhet me Donaldin?

Në një postim Sara Hoxha ka ndezur thashethemet se ai do të rifutet në Big Brother. Ajo ka publikuar promon krahas së cilës ka shkruar: “Po Donaldi ku është? Apo mos vallë do rikthehet te shtëpia e tij e preferuar?”

Donaldi futet sërish në Big Brother? Ja postimi që ka ndezur

Donaldi e ka ripostuar duke shkruar: “Të shohim, prisni dhe pak.” Nuk dihet ende si qëndron e vërteta, por rrjeti tashmë po vlon nga ky lajm. /A.S-Dritare.net

Donaldi futet sërish në Big Brother? Ja postimi që ka ndezur