Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Video/ Roza sherr me Gazin, i hedh peliçen në fytyrë!

Video/ Roza sherr me Gazin, i hedh peliçen në fytyrë!

Debati i nisur për peliçet e kafshët mes Gazit dhe Rozës ka vazhduar edhe më tej.

Gazi e ngacmoi në fillim Rozën duke i thënë se nuk duhet të shtiret si kafshëdashëse për sa kohë vesh rroba me lëkurën e tyre. Roza i shkoi Gazit afër dhe i hodhi peliçen sipër. Për të mos mjaftuar ajo përdori edhe fjalë ofenduese.

Roza: Ja peliçja leopardi. Shihe mirë se sa ngrohtë mban.

Gazi: Kjo s’është leopard, kjo është chetaah

Roza: Quaje çfarë të duash. E ke me qime artificiale. Ja ku e ke! Pse ha m.. kot? Pse ha m… kot? Mos ha kot. Kapu me ndonjë gjë që ia vlen.

Gazi qesh: Vazhdo, vazhdo…/K.C/dritare.net