Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Debat i ashpër në BBVip, Luizi-Armaldos: Je turpi i kësaj shtëpie!

Debat i ashpër në BBVip, Luizi-Armaldos: Je turpi i kësaj

Nominimet e kësaj jave kanë sjellë debate mes Luizit dhe Armaldos. Luizi e ka provokuar vazhdimisht, gjë që është vënë re edhe nga banorët e tjerë të cilët kanë komentuar se Luizi po kërkon ta nxjerrë Armaldon nga shtëpia duke ndryshuar sjelljen e tij. Ky debat ka vijuar edhe sot në mëngjesin përpara Prime, ku Luizi i ka thënë Armaldos se me sjelljen e tij dhe qëndrimet është turpi i shtëpisë./M.T/dritare.net