Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Dea Mishel flet për herë të parë për marrëdhënien me Amosin!

Dea Mishel flet për herë të parë për

Gjatë qëndrimit në shtëpinë e “Big Brother VIP 2”, Dea Mishel nisi një njohje me Amos Zaharian, por romanca mes tyre u mbyll shumë shpejt. E ftuar sonte në “Më lër të flas”, finalistja e “BBV” shpjegoi përfundimisht raportin e saj me aktorin. Ajo u shpreh se nuk ka pëlqim për të, madje nuk ruan as miqësi.


Donaldi: Nuk ke më kontakte, miqësi?

Dea Mishel: Jo pra. Nuk është se kisha turp brenda dhe prita

Donaldi: Po pse, ai djali i mirë është…

Dea Mishel: Po, shumë djalë i mirë është. E vlerësoj shumë.

(Donaldi nuk flet)

Dea Mishel: Mos u mërzit

Donaldi: Po çfarë do më? Ai djalë king është, nga familje e mirë vjen

Dea Mishel: Po, të gjitha i ka. Nuk i mungon asgjë.

Donaldi: Ka lidhje me mbretër. Është vëllai i princeshës

Dea Mishel: Një shok shumë i mirë…

Donaldi: Dakord./K.C/dritare.net