Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez shkojnë në një event, të ndarë!

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez shkojnë në një event, të

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez po punojnë fort për të hedhur poshtë thashethemet se martesa e tyre ka marrë fund. Sot ata janë parë veçmas, por të dy mbanin unazat e martesës, teksa hynë në ceremoninë e diplomimit të djalit 12-vjeçar të Benit, Samuelit, të cilin e ka me ish-gruan e tij Jennifer Garner.

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez shkojnë në një event, të

Affleck u fotografua me nënën e tij, Chris Anne Boldt, ndërsa Lopez u pa duke hyrë vetëm. Të dy yjet kishin vënë unazat e martesës.

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez shkojnë në një event, të

Garner u pa gjithashtu në ceremoninë e diplomimit dhe hëngri drekë me grupin pas eventit në Los Angeles. Anëtarët e familjes hëngrën në restorantin Baltaire në Brentëood pas festës. Dalja e fundit vjen ndërsa Lopez dhe Affleck vazhdojnë të përballen me thashetheme për probleme në marrëdhënien e tyre, të përforcuara nga nxjerrja në shitje e shtëpisë së tyre martesore vetëm 13 muaj pas blerjes./K.C/dritare.net

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez shkojnë në një event, të