Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Befason Fero/ Tall keq Robert Berishën për një deklaratë të bërë kohë më parë

Befason Fero/ Tall keq Robert Berishën për një deklaratë

Reperi i ri nga Kosova, Fero ka publikuar një video në Instastory, në të cilën shfaqet një deklaratë e bërë kohë më parë nga Robert Berisha për reperin. Roberti në një emision është shprehur me shaka për reperin duke thënë: "Këtë mundesh me e adoptuar me e bë çun se i ka vetëm 13 vjet".

Befason Fero/ Tall keq Robert Berishën për një deklaratë

Ndërkohë Fero ka postuar videon në Instastory dhe i ka bashkangjitur një sërë postimesh të tjera tallëse për tarifat e Robertit në koncerte.

"Roberti më pëlqen për arsye se i ka vetëm 3-4 data në muaj. Dhe këto data i mbledh bashkë çmimi është 455 euro".

Befason Fero/ Tall keq Robert Berishën për një deklaratë

"Tash për Covid-19 o gjendje me ardh me 215 euro për 4 data koncerte apo e ahengje", ka vazhduar reperi me postimet e tij.

Befason Fero/ Tall keq Robert Berishën për një deklaratë

Një ndjekës i kishte bërë replikë në një nga postimet dhe i thotë se për ahengje familjare, Roberti i kishte shkuar për 400 euro.

Ndërsa Fera ka reaguar për këtë fakt duke shkruar: "Robert Berisha kur t'vi në Kosovë jom ka du me bo 1 grill me shoqni edhe po t'paguj sa e ki qmimin me na bo atmosfer qaty pak".

Befason Fero/ Tall keq Robert Berishën për një deklaratë

Nuk është e qartë arsyeja se pse gjithë kësaj kohe reperi ka heshtur dhe tani ka vendosur të reagojë ndaj deklaratës së Robertit.

Roberti nuk ka reaguar akoma, por e sigurt që do të kundërpërgjigjet ndaj reperit./R.P/dritare.net