Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Baby G për marrëdhënien me Albanon: E ke bërë për show time

Baby G për marrëdhënien me Albanon: E ke bërë për

Baby G dhe Albano mohuan spektaklin e mbremshën se mes tyre ka një pëlqim apo një histori dashurie.

Teksa ata po qëndronin tek “Fakirët” janë për përfshirë në një debat, kjo pasi Baby i kërkon që të mbaj fjalën e dhënë.

Baby G shprehet se këto dy muaj ka njohur një Albano tjetër e jo ky që po shfaqet këto ditë. Gjithashtu fermerja tha se Albano ka bërë gjithë “historinë dashurie” me të për show time.

Pjesë nga biseda:

Baby G: Jam e mërzitur me ty.

Albano: Pse?

Baby G: Sepse jam. Kam qejf që t@i të rregulloje gjërat siç kanë qenë ose të mbash fjalën.

Albano: Cilën do nga të dyja? Po më jep dy opsione, ose bëj gjithçka siç ka qenë më përpara ose mbaj fjalën.

Baby G: O Gordana unë asgjë nuk do bëj keq për ty.

Albano: E çfarë bëra unë të keqe për ty?

Baby G: Dua të di atë Albanon e vërtetë. Kam njohur një Albano tjetër këto dy muaj, nëse je ky që po shfaqesh tani nuk më pëlqen.

Albano: Nuk e di realisht çfarë gabimi kam bërë. Më thuaj çfarë gabimi kam bërë dhe të kërkoj falje . Por, kur më thua gjëra të çuditshme ja e bërë lojën, e more shoë time që doje. Nuk kishte asnjë lidhje me shoë time

Baby G: Nëse nuk do kishte qënë për show time ti do ishe shumë në rregull me këto që unë po flas tani.

Albano: Po s’ka qenë pra për show time./K.C/dritare.net