Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Arbana Osmani surprizë fansave me Bana’s Piramida!

Arbana Osmani surprizë fansave me Bana’s Piramida!

Moderatorja e njohur, Arbana Osmani ka zbuluar përmes një postimi në rrjetet sociale projektin e saj më të ri, Bana’s Piramida, ku do të shërbehen pastat artizanale më të shijshme.

Arbana ka treguar për ndjekësit e saj se Bana’s është projekti për të cilin po punon prej kohësh edhe dhe se këtë restorant do të ndajë një copëz nga shtëpia dhe familja e saj, ku citon: është një fole e ndërtuar me shumë dashuri e përkushtim.

Ndër të tjera, Bana’s për moderatoren është edhe një vend takimi shijesh dhe miqsh, një copëz e vogël ku takohen kujtimet që ka nga gjyshja e saj kur shtronte petët e jufkave në Dibër por edhe me frymëzimin që ka marrë nga udhëtimet në vendin e pastave, Italia./M.K-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)