Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Aktori lë në mes garën e DWTS pas problemeve shëndetësore!

Aktori lë në mes garën e DWTS pas problemeve


Aktori Roerd Toçe kalënë papritur në mes garën e “Dancing With The Stars”.

Shkak për këtë siç u shpreh aktori është bërë një problem shëndetësor për të cilin ai zgjodhi të mos fliste në detaje.

Mjaft i emocionuar dhe duke falenderuar partneren e tij në kërcim Ensën, Roredi la garën e DWTS./dritare.net