Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Ajo është kokrra e yllit, ti e ke parë ndonjëherë veten? Deklarata e Anita Haradinajt, nxit reagime në rrjet!

Ajo është kokrra e yllit, ti e ke parë ndonjëherë

Në Big Brother VIP Kosova 2 pati replika mes banorit Gani Gërmisë dhe opinionistes Anita Muçaj Haradinaj. Në një moment diskutimi për marrëdhënien mes Gërmisë dhe banores Brikenda Karricaj, opinionistja tha se mes tyre nuk mund të ketë asgjë më shumë veçse një raport shoqëror sepse Brikenda “është kokrra e yllit”. Kjo deklaratë nxiti reagime të shumta në rrjet duke e cilësuar një ofendim të pavend, deklaratën e opinionistes.

Ajo është kokrra e yllit, ti e ke parë ndonjëherë

“Nuk dyshoj fare që me Brikenën ke vetëm raporte shoqërore, sepse Brikenda është kokrra e yllit. Ti nuk e di, a e ke parë ndonjëherë veten në pasqyrë? Brikenda është dy metra vajzë”, u shpreh Haradinaj.

“Kjo që thatë, është ofendim, por po e lë me kaq”, u përgjigj banori./L.F-dritare.net

Ajo është kokrra e yllit, ti e ke parë ndonjëherëAjo është kokrra e yllit, ti e ke parë ndonjëherë