Shpërthen Zaev: Një pederast s’e rrëzon dot qeverinë!

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, ka shpëthyer gjatë një konferencë për media, në lidhje me rastin “Reket”. Duke iu kërkuar falje gazetrëve dhe komunitetit LGBT, ai ka thënë se një pederast nuk mund të rrëzojë qeverinë nga pushteti.

LEXO DHE :  Horoskopi i datës 24 tetor 2019

Zaev tha se do të luftojnë deri në fund, dhe secili do të mbajë përgjegjësi, për rastin “Reket”./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.