Shkëlzen Berisha poston foton me fëmijët, ja komenti i Armina Mevlanit!

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha, nuk ndodh shpesh të postojë foto në rrjetet sociale. Ndryshe nga e dashura e tij, Armina Mevlani, ai preferon të jetë më i tërhequr.

Sidomos kur bëhet fjalë për dy fëmijët e tij.

Postimet janë shumë të rralla. Por së fundmi ai ka shpërndarë një foto bashkë me vajzën dhe djalin./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Djemtë e Ramës e Thaçit, zbulojnë miqësinë mes tyre

Nga hera e fundit që kishe ndarë me ndjekësit një foto me to, duket se fëmijët janë rritur shumë. Nuk mund të mungonte edhe komenti i të dashurës së tij, Arminës, e cila ka shkruar tre zemra.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.