Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Shkëlzen Berisha feston datëlindjen, ja urimi i bukur i Armina Mevlanit!

Shkëlzen Berisha feston datëlindjen, ja urimi i bukur i Armina

Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha sot ka datëlindjen. Në këtë ditë të veçantë nuk kishte si të mungonte urimi nga e fejuara e tij, Armina Mevlani.

Armina ka zgjedhur një foto ku shfaqen të dy me Shkëlzenin duke kërcyer valsin e jetës.

Për Arminën data e lindjes së Shkëlzenit do të jetë gjithmonë e veçantë.

“Gëzuar datëlindjen dashuria ime, partneri dhe miku më i mirë! Data e lindjes tënde do të jetë gjithmonë e veçantë për mua❤️. Le ta kërcejmë gjithmonë kështu valsin e jetës ... plot ëndrra, plot dashuri dhe të lumtur.”,- shkruan Armina./K.C/dritare.net