Shi apo diell, ja si do të jetë moti ditët e fundit të majit!

Kushtet atmosferike në muajin maj kanë qenë shumë të paqëndrueshme. Ka pasur shumë ditë me reshje shiu dhe temperaturat kanë pësuar ulje të djeshme.

Kanë mbetur dhe pak ditë për mbylljen e muajit, dhe sinoptikanët kanë parashikuar se do të ketë prani të reshjeve deri në mbyllje të muajit.

LEXO DHE :  Djali i Gjergj Xhuvanin del nga burgu, për t'i dhënë lamtumirën babait

Sipas Metoalb, fundi i majit do të jetë i paqëndrueshëm, me reshje të vazhdueshme shiu. Edhe temperaturat nuk do të pësojnë rritje, duke luhatur në vlerën maksimale 27 gradë celsius./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.